• Zielona energia wytworzona z odpadów

    To możliwe

Polska technologia biogazowa w najlepszym wydaniu

Wszystko rozpoczyna się od odzyskania frakcji organicznej odpadów. Do tego procesu używamy naszych wysoko efektywnych instalacji do obróbki wstępnej, zintegrowanej z całym łańcuchem technologicznym. Mechanizm w bardzo skuteczny sposób oddziela materię organiczną od nieczystości takich jak plastik, metal, kamienie, itp. Poprzez biotechnologiczne rozdzielenie hydrolizy oraz fermentacji metanowej proces fermentacji jest znacznie skuteczniejszy i dostosowywany do każdego projektu. Jako jedyny dostawca technologii z taką wiedzą i doświadczeniem, możemy zapewnić najwyższy z możliwych uzysk biogazu. Wszystkie instalacje są projektowane z myślą o optymalnych kosztach operacyjnych i rentowności, co wynika z projektu technologicznego i stabilności procesu.

Polska technologia biogazowa w najlepszym wydaniu

Przyjrzyj się bliżej proponowanych przez nas rozwiązaniom najczęstszych problemów biogazowych

1

Problem: Wysokie opłaty związane z wykorzystywaniem surowców energetycznych zamiast odpadów!

Nasze rozwiązanie: Do 400.000 EUR oszczędności rocznie! (w oparciu o instalację o mocy 1 MWel). Botres Polska umożliwia wykorzystanie 100% odpadów i pozostałości organicznych.

2

Problem: Nisko wydajna technologia!

Nasze rozwiązanie: Nawet bez surowców energetycznych (kiszonki) gwarantujemy stabilny proces i niezawodną dostępność. Chcesz zmienić surowiec? Nie ma problemu, kiedy tylko zechcesz – nie ryzykujesz. Chemikalia NIE są potrzebne. Kiszonka również NIE jest potrzebna do stabilizacji procesu.

3

Problem: Niski poziom uzysku biogazu!

Nasze rozwiązanie: Gwarantujemy uzysk biogazu na podstawie rzeczywistej analizy laboratoryjnej, nie na teoretycznych wartościach. 8000 godzin rocznie powinno być Twoim minimalnym oczekiwaniem.

4

Problem: Wysokie koszty utrzymania i eksploatacji z uwagi na zużycie energii, serwis, czyszczenie zbiorników oraz zatrudnienie personelu.

Nasze rozwiązanie: Najniższe koszty na rynku; przemysłowy standard za rozsądną cenę; fermentor praktycznie nie potrzebuje konserwacji przez 15 lat

5

Problem: Użycie trudnego substratu (obornika kurzego)!

Nasze rozwiązanie: Biogazownie Botres używają unikalnej technologii z 50% większą tolerancją na zawartość azotu i siarki niż rolnicze technologie biogazowe.

Działamy z globalnym liderem!

We współpracy z Botres Global, Botres Polska projektuje, buduje i operuje nowoczesnymi biogazowniami na świecie, które produkują czystą energię i wodę, wysokiej jakości nawóz oraz bogate w białko pasze i żywność. Wszystko to przy zerowej emisji zanieczyszczeń.

Działamy z globalnym liderem!
Energia elektryczna z biogazowni
1003, 1003, innotech_energia_1, innotech_energia_1.jpg, 261917, https://botrespolska.pl/wp-content/uploads/2022/11/innotech_energia_1.jpg, https://botrespolska.pl/o-nas/innotech_energia_1/, , 1, , , innotech_energia_1, inherit, 815, 2022-11-19 16:05:47, 2022-11-19 16:30:09, 0, image/jpeg, image, jpeg, https://botrespolska.pl/wp-includes/images/media/default.png, 750, 1000, Array

Gotowy na wspólny projekt?

Skontaktuj się z nami! Również wtedy, gdy chcesz zmodernizować lub ulepszyć swoją biogazownię!